اگر تلفن هوشمند دارید و اهل فن هستید ، می توانید از اهمیت طول عمر باتری مطلع شوید. در اینجا چند روش برای بهبود طول عمر باتری آیفون وجود دارد.

افزایش طول عمر باتری آیفون

درک طول عمر باتری
طبق گفته اپل ، Battery Lifespan مدت زمانی است که باتری آیفون شما تا زمانی که نیاز به تعویض داشته باشد دوام می آورد.
مانند تمام باتری های شیمیایی ، باتری تلفن هوشمند شما به مرور زمان با استفاده از ظرفیت آن تخریب و کاهش می یابد. اگر بیشتر استفاده کنید ، تخریب سریع اتفاق می افتد و بالعکس.
اما برخی از تکنیک ها توسط اپل ذکر شده و شخصاً توسط من برای بهبود طول عمر آیفون یا هر باتری تلفن هوشمند شما آزمایش شده است.
تکنیک هایی برای بهبود طول عمر باتری
از شارژر بی سیم 5w یا پیش فرض استفاده کنید
اپل برای تهیه شارژرهای کم ولتاژ از طریق تلفن هوشمند خود جایگاه زیادی دارد. اما استفاده از شارژر سریع باعث گرم شدن باتری و تخریب سریعتر آن می شود.
استفاده از شارژر وات آهسته به بهبود طول عمر باتری کمک می کند. بنابراین از شارژر پیش فرض 5w همراه آیفون خود استفاده کنید. اگر آیفون شما با شارژر همراه نیست ، قطعاً یک شارژر آرام بخرید یا بهتر است یک شارژر بی سیم بخرید.
استفاده از شارژر بی سیم روشی مناسب و موثر برای بهبود طول عمر باتری است. iPhone با قابلیت شارژ بی سیم می تواند 7.5w شارژ کند. سری آیفون 12 با MagSafe می تواند با 15 وات شارژ شود. اگرچه این کمترین سرعت شارژ ممکن نیست ، اما هنوز به اندازه کافی آهسته است تا بتوانید به راحتی یک عمر خوب را داشته باشید.

آیفون خود را تا حد ممکن خنک نگه دارید
آیفون شما هنگام بازی کردن یا استفاده از برنامه های طاقت فرسا یا در حالی که فقط در یک محیط گرم نشسته اید ، گرم می شود. گرچه اجتناب از همه اینها ممکن نیست ، اما می توانید کارهای خاصی انجام دهید تا آیفون خود را خنک نگه دارید.
بدون اینکه پرونده شما روشن باشد ، شارژ کنید
در برخی موارد شارژ آیفون ممکن است باعث گرم شدن بیش از حد معمول آن شود. اگر احساس می کنید تلفن شما داغ می شود ، در حین شارژ کیس را بردارید.
روشنایی را کم کنید
روشنایی زیاد باعث می شود تلفن شما سخت کار کند و در نتیجه باعث گرم شدن آن می شود. بنابراین "روشنایی خودکار" را روشن کنید یا روشنایی را به صورت دستی پایین نگه دارید.
به روزرسانی برنامه ها و iOS
آره. اکنون آن را انجام دهید تلفن شما را در محافظت به روز نگه می دارد و اشکالاتی را که ممکن است باعث کارکرد بیشتر تلفن شما شود از بین می برد.
خیلی باحال نیست
گرچه برای به حداکثر رساندن عمر باتری ، خنک نگه داشتن آیفون ضروری است ، اما خنک سازی شدید اثرات سوئی بر جای خواهد گذاشت. طبق گفته اپل ، آیفون ها در دمای بین 0 تا 30 درجه سانتیگراد بهترین عملکرد را دارند. بنابراین سعی کنید آیفون خود را در دمای مطلوب نگه دارید تا عمر خوبی داشته باشید.

بهینه سازی شارژ راه است
با iOS 13 ، اپل شارژ بهینه را به عنوان تنظیماتی معرفی کرد. اگر قبلاً آن را روشن نکرده اید ، باید اکنون آن را روشن کنید. هنگامی که روشن است ، آیفون 80 درصد از شارژ را فقط در مواقعی پیش بینی می کند که به آن نیاز خواهید داشت و شارژر برای مدت طولانی به برق متصل است. ویژگی "بهینه سازی شارژ" از یادگیری ماشین روی دستگاه استفاده می کند و برای بهینه سازی بهتر آن ، روال شارژ شما را پیش بینی می کند. این به طور مستقیم به افزایش طول عمر باتری کمک می کند.
بهتر است به جای تعویض باتری ، طول عمر را بیشتر کنید
چرا طول عمر باتری برای آیفون بیش از هر گوشی هوشمند دیگری مهم است؟
آیا مشکل گیت باتری را که چند سال پیش اتفاق افتاد به یاد دارید؟ دلیل اینکه iPhone در گذشته باتری و نه هر گوشی هوشمند دیگری دچار مشکل شده است این است که iPhone دوام بیشتری دارد. بله ، هرچه تلفن بیشتر کار کند ، باتری بیشتر خراب می شود. این دلیل آن است که اپل مجبور شد سرعت پردازنده را در آیفون قدیمی کاهش دهد تا از خاموش شدن باتری به دلیل تخریب شدید جلوگیری کند.
آره. می توانید باتری آیفون خود را تعویض کنید. اما بهتر است دوام آن تا زمانی که ممکن است باشد تا اینکه هزینه قابل توجهی را صرف خرید آیفون قدیمی خود باتری جدید کنید.

روال من چیست؟
من یک آیفون 11 پرو دارم که آن را هنگام راه اندازی خریداری کردم. من یک کاربر متوسط هستم و بیش از 1.5 سال است که از iPhone خود تماشا می کنم و YouTube را تماشا می کنم ، توییتر و Reddit را پیمایش می کنم ، بازی های گاه به گاه انجام می دهم و تصاویر را به طور منظم می گیرم.
من از شارژر پیش فرض 15 وات استفاده کردم که در چهار ماه اول با تلفن همراه بود. پس از آن ، دوباره به شارژر 5 وات تغییر کردم زیرا فهمیدم شارژ سریع تر ، باتری را بیش از آنچه دوست داشتم تخریب می کند. کیس را هنگام شارژ فقط در صورت گرم بودن آب و هوا یا آیفون جدا می کنم. من در فکر خرید شارژر بی سیم در آینده هستم.
تخریب باتری من در حال حاضر 94٪ است و امیدوارم که حداقل سه سال آینده نتوانم آن را تعویض کنم.

مطالعه بیشتر:

در صورت خرابی قطعات موبایل چه کنیم؟

13 نکته برای افزایش طول عمر باتری تلفن خود

چگونه باتری های حالت جامد می توانند تلفن های هوشمند را برای همیشه تغییر دهند

چگونه باتری های حالت جامد می توانند تلفن های هوشمند را برای همیشه تغییر دهند

3 نکته برای افزایش طول عمر باتری آیفون.

13 نکته برای افزایش طول عمر باتری تلفن خود

در صورت خرابی قطعات موبایل چه کنیم؟

چه زمانی نیاز به تعویض باتری موبایل است؟

بهترین گوشی های سری a سامسونگ + نقد و بررسی هر کدام

باتری ,، ,آیفون ,عمر ,شارژ ,تلفن ,طول عمر ,عمر باتری ,می شود ,می کند ,آن را ,گوشی هوشمند دیگری

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه اینترنتی ایران لنز لوازم خانگی هايک ويژن سامسونگ ساپورت مستر مطالب اینترنتی سلـحــشـوران شـهـر نــراق مطالب اینترنتی شهر دخترا بیلسای | وبلاگ رسمی سایت بیلسای | خدمات
دزدگ